Kampanie za granicą

Kampanie zagraniczne to klucz do większych zysków, prestiżu i sposób na dotarcie do nowych klientów i klientów. Promocja Twojej firmy nie musi ograniczać się do terytorium Polski. Zaufaj naszej agencji marketingowej Asano, która pokaże Ci nowe kierunki.

Kampanie za granicą: nowe możliwości, szanse oraz rynki

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Twojej firmie skutecznie dotrzeć do dostawców, klientów czy kontrahentów z niemal każdego kontynentu. Stworzymy dla Ciebie skuteczną kampanię Google Ads i wypozycjonujemy Twoją witrynę na globalnym rynku.  

Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, jakie środki zastosować, aby osiągnąć sukces na danym rynku. Zawsze przeprowadzamy bezpłatne badania rynku specjalnie dla naszych potencjalnych klientów, aby ustalić, czy kampanie za granicą mają sens i gdzie w szczególności pojawi się popyt na dany towar lub usługę. W ten sposób klient ma pewność udanej kampanii.

Kampanie za granicą - co robimy

Google Ads

Tworzymy kampanie Google Ads na rynkach zagranicznych. Dopasowujemy słowa kluczowe i formaty reklam do specyfiki i potrzeb danego rynku. Dzięki odpowiedniemu targetowaniu Twoja reklama będzie doskonale widoczna za granicą. Współpracujemy z wieloma tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować pełen profesjonalizm naszych usług.

Doradztwo marketingowe

Doradzamy kompleksowo. Chcesz, aby Twoja firma podbiła zagraniczny rynek, ale nie masz pomysłu na reklamę? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy kompleksowe badania rynku, ustalimy jak przygotować reklamę i poprowadzimy kanały w Social Media, aby Twoja promocja była widoczna nie tylko w Polsce, ale także w Anglii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych...

Wprowadzenie marek

Najtrudniejsze są początki. Dlatego pomożemy Ci od samego startu. Wprowadzimy Twoją markę na rynek zagraniczny - pomożemy w zakresie niezbędnego researchu, wyjątkowych akcji promocyjnych na początku kampanii, budowania PRu poza granicami naszego kraju, przygotowaniu artykułów i treści sponsorowanych. Zaufaj nam, a Twój międzynarodowy sukces będzie w zasięgu ręki.

Pozycjonowanie

W przypadku pozycjonowania za granicą ważne jest, aby korzystać z wartościowych linków z kraju docelowego. Niezwykle ważne jest również przygotowanie jakościowych i ciekawych treści dla odbiorcy, które również będą odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Nie martw się - nasi copywriterzy i specjaliści SEO pomogą Ci dostać się na pierwszą stronę wyszukiwań.

Budowanie wizerunku marki

Jak wyróżnić swoją markę za granicą? Najważniejsze jest poznanie oczekiwań odbiorców na danym rynku. Jakie są ich potrzeby? Jakie są trendy w wybranym kraju, o czym się mówi? Po dokładnym zbadaniu rynku musisz zastanowić się, jak dostosować swoją komunikację.

Social Media

Gwarantujemy skuteczny content marketing za granicą. Wiemy, jakich treści oczekują Twoi odbiorcy. Naszym celem jest stworzenie zaangażowanej społeczności zainteresowanej Twoim produktem. Nie tylko w Polsce - ale i za granicą. Jeśli potrzebujesz profesjonalnie prowadzonych Social Mediów, które przełożą się na realne konwersje, skontaktuj się z nami.

DZIAŁAJ MIĘDZYNARODOWO

Powiedz nam o swoim projekcie

Rozwiń swoją firmę na skalę międzynarodową