Display & Video 360

Czy zastanawiałeś się, jak dotrzeć do milionów osób na całym świecie? Jak kreować porywające, interaktywne doświadczenia wizualne, które zostaną w pamięci klientów na długo? Odpowiedź kryje się właśnie tutaj.
Witaj w świecie Display & Video 360 – rewolucyjnej platformy, która otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości w digital marketingu. Wejdź na wyższy poziom reklamy internetowej, gdzie Twoje idee ożyją i staną się dynamicznymi kampaniami, bez ograniczeń miejsca dystrybucji i formatu kreacji. Jednym zdaniem: skutecznie docieraj do właściwych ludzi we właściwym czasie.
Niezależnie od tego, czy masz na celu budowanie świadomości marki, zwiększanie konwersji czy podnoszenie poziomu zaangażowania klientów – DV360 oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Przekrocz granice tradycyjnego marketingu i zanurz się w nowoczesnym, interaktywnym świecie reklamy. Gotowy na przełom w digital marketingu? To zaczynamy!

google display & video 360
REKLAMA BEZ OGRANICZEŃ – GDZIE I KIEDY CHCESZ

Czym jest Display Video 360?

DV360 (niegdyś DoubleClick Bid Manager) to platforma reklamowa pozwalająca na zautomatyzowany zakup powierzchni reklamowych w czasie rzeczywistym, która w 2007 roku została wykupiona przez firmę Google.

Stworzona została z myślą o usprawnieniu działań związanych z zarządzeniem i wyświetlaniem kampanii reklamowych. Oferuje m.in. dostęp do szerokiej sieci wydawców – w tym witryn internetowych, aplikacji mobilnych, urządzeń Connected TV i innych. Dostępna jest w modelu SaaS (Software as a Service), a obsługiwana jest przez Google Cloud Platform.

W odróżnieniu od Google AdWords, czyli platformy reklamowej, z której mogą skorzystać w zasadzie wszyscy, DV360 jest zarezerwowana dla profesjonalistów. Z narzędzia korzystają głównie duże firmy i agencje. Ty również możesz zyskać do niego dostęp i czerpać z korzyści, podejmując współpracę z Asano!

Display & Video 360
Display & Video 360
ZAANGAŻUJ ZMYSŁY, ZWIĘKSZ KONWERSJE

Dlaczego warto postawić na DV360?

Platforma nie tylko upraszcza, ale przede wszystkim przyspiesza proces tworzenia i przeprowadzania efektywnej kampanii marketingowej. Dzięki niej możemy zbudować reklamę, zarządzać nią oraz analizować i raportować wyniki na podstawie rzetelnych, twardych danych.

Kompatybilność z innymi narzędziami Google

Platforma jest stuprocentowo kompatybilna z Google. Dzięki temu z łatwością łączymy rozproszone działania marketingowe Twojej marki, co pozwala na prowadzenie spójnej komunikacji i maksymalizację efektywności kampanii.

Olbrzymi zasięg reklam

Google Ads ogranicza się jedynie do sieci Google. Z kolei DV360 pozwala na wyświetlanie reklam w prawie 90% wszystkich witryn i aplikacji. To więc nie tylko wyszukiwarka Google – a dostęp do niemal wszystkich sieci oraz giełd reklamowych. Dodatkowo platforma otwiera drzwi do reklamy w telewizji czy radiach internetowych.

Szerokie możliwości umiejscowienia reklamy

Dzięki platformie możemy nie tylko kontrolować miejsca docelowe i treść reklamy, ale też miejsce strony internetowej – konkretną kategorię, sekcję i subdomenę. W połączeniu z wysokim pokryciem zyskujesz możliwość pojawienia się w niemal każdej witrynie.

Precyzyjne dotarcie

Google Ads umożliwia dostęp do targetowania ze względu na zainteresowania (Google Affinity Audience) i odbiorców na rynku (Google In-Market Audientce). DV360 również oferuje takie funkcje, ale dodatkowo umożliwia korzystanie z bazy 3rd party. Dzięki temu możemy wykorzystać dane nie tylko pochodzące od Google, ale także wykupione od firm, takich jak Oracle, AdForm czy innych dostawców, co pozwala na dostęp do sprecyzowanej grupy docelowej.

OŻYWIMY TWOJĄ MARKĘ

Dlaczego Asano?

Jako agencja SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem na rynku i bogatym portfolio udanych projektów doskonale znamy platformę Display Video 360. Współpracując z nami, decydujesz się nie tylko na dostęp do jej zaawansowanych funkcji, które daleko wykraczają poza możliwości Google Ads, ale też zyskujesz sprawdzonego partnera biznesowego.

Ekspertyza kreatywna

Nie jesteś pewien, czy Twoja kreacja zaangażuje odbiorców? Nie martw się – nasza usługa wykracza daleko poza samo ustawienie kampanii. Oferujemy doradztwo kreatywne w zakresie Twoich przekazów reklamowych. Wszystko po to, by wypuścić w świat materiał, który skłoni odbiorców do działania.

Pełne zrozumienie rynku

Znamy zawiłości rynku wideo i reklamowego oraz technikalia związane z platformą. Mamy wiedzę na temat aktualnych trendów i preferencji widzów, dzięki czemu możemy tworzyć kampanie dostosowane oczekiwań i potrzeb Twojej docelowej grupy.

Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne analizy danych

Na bieżąco analizujemy wyniki kampanii. Dzięki temu możemy dynamicznie podejmować odpowiednie kroki, by optymalizować działania i zwiększać ich skuteczność.

Moduły Display Video 360 – czym są i co oferują?

Inteligentna platforma DV360 złożona jest z pięciu modułów, z których każdy oferuje inne korzyści dla Twojej firmy.

  • Kampanie – umożliwia tworzenie, optymalizowanie i sprawdzanie kampanii, elementów zamówienia oraz zamówień reklamowych. Oferuje widoki pomagające w uporządkowaniu poszczególnych komponentów kampanii. Dzięki temu możemy swobodnie zarządzać Twoją kampanią i mieć kontrolę nad każdym jej elementem.
  • Odbiorcy – z poziomu tego modułu zarządzamy odbiorcami i kampanią. Moduł oferuje funkcje pomagające w tworzeniu grup odbiorców i zarządzaniu nimi, takie jak: analiza profilu odbiorców, kreator list odbiorców uwzględniający aktywność oraz limity wyświetleń na użytkownika na podstawie różnych odbiorców i na podstawie różnych zbiorów danych. To oznacza dla Ciebie precyzyjne targetowanie reklam, daleko wykraczające poza możliwości Google Ads.
Display & Video 360
Display & Video 360
  • Kreacje – ten moduł umożliwia nam powiązanie strategii dotyczącej kreacji z dostępnymi danymi i media planem. Zarządzanie kreacjami ułatwiają nam funkcje, takie jak: obszar roboczy, galeria formatów i kreacje wyświetlane na podstawie danych. Dzięki temu możemy dynamicznie projektować Twoje reklamy, tworząc niestandardowe rozwiązania, które zapadną w pamięć odbiorców.
  • Zasoby reklamowe – to baza reklam o wysokiej jakości pochodzących od najlepszych nadawców oraz wydawców, która może stanowić dla nas ogromną dawkę inspiracji. Moduł obejmuje m.in.: wyszukiwanie najciekawszych ofert na rynku czy negocjowanie umów. Dla Ciebie oznacza to, że jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami.
  • Statystyki – platforma oferuje bogatą bazę narzędzi do pomiaru wyników kampanii. Moduł zawiera także opcję błyskawicznego raportowania, dzięki któremu zapewniamy Ci regularne, rozbudowane raportowanie z rekomendacjami.
Zrób pierwszy krok

Jesteś gotów odkryć
pełny potencjał Twojej firmy?