O nas

Agencja SEO Asano to zespół specjalistów ds. marketingu i reklamy. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzeniem kampanii Google Ads. Korzystając z usług Asano znacznie zwiększysz widoczność Twojej strony internetowej, a co za tym idzie – zwiększysz konwersję i świadomość marki. Stawiamy na efektywność. Monitorujemy i optymalizujemy wyniki kampanii na bieżąco, aby dostarczyć Ci realne wyniki.

Agencja SEO Asano

Kim jesteśmy?

Agencja SEO Asano to agencja powstała w Trójmieście w odpowiedzi na potrzeby oraz oczekiwania współczesnego rynku. Zwiększenie widoczności firmy w Google jest dużym wyzwaniem, jednak korzyści, jakie niesie za sobą zajęcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce są niewymierne. Z tego powodu zgromadziliśmy ekipę specjalistów ds. SEO oraz marketingu, przed którymi pozycjonowanie, jak i prowadzenie wszelkich rodzajów kampanii Google Ads, nie ma żadnych tajemnic. Nasz zespół oferuje kompleksowe usługi – ustawienie prawidłowego SEO na stronie internetowej, budowanie profilu marki w sieci na podstawie sprawdzonych linków o wysokiej jakości, tworzenie reklam w Google Ads oraz ich odpowiednią optymalizację.

O nas

Agencja SEO Asano

Jak działamy?

Czy wiesz, że 71% wszystkich kliknięć w wyszukiwarce Google kończy się na pierwszej stronie wyszukiwania? Właśnie z tego powodu pozycjonowanie jest tak kluczowe w kwestii widoczności firmy. Jednakże konkurencja w większości branż jest ogromna, samo pozycjonowanie zaś potrafi być procesem niezwykle czasochłonnym. Z tego powodu wiele firm rezygnuje z regularnego pozycjonowania, a co za tym idzie – z dużej liczby potencjalnych przejść na stronę oraz konwersji.

Postanowiliśmy założyć agencję SEO Asano, aby pomóc firmom, które nie maja czasu lub umiejętności niezbędnych do wypozycjonowania swojej strony. Zatrudniliśmy pracowników z niezbędnym stażem w pracy w marketingu, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość usług. Nasi SEOwcy tworzą treści odpowiadające wymaganiom algorytmu, a przy tym nieszablonowe i angażujące czytelników. Przy linkbuildingu natomiast korzystamy z linków o wysokiej wartości, ze sprawdzonych stron internetowych.

Pozycjonowanie to proces, który przynosi duże rezultaty, jednakże nie są to rezultaty natychmiastowe. Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie, warto postawić na realizacje kampanii Google Ads. Posiadamy doświadczenie, poparte licznymi certyfikatami Google Ads oraz statusem oficjalnego partnera Google. Tworzymy reklamy w wyszukiwarce, produktowe, diplayowe, wideo czy aplikacji. W Asano pracują osoby o analitycznych zdolnościach, które zadbają o niskie CPC i wysoką konwersję.

Agencja SEO Asano

Dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron internetowych

Znaczna oszczędność

Oszczędzasz zarówno cenny czas, jak i pieniądze. Działania skupione na pozycjonowaniu oraz prawidłowo ustawionych i stargetowanych reklamach Google Ads zwrócą Ci się z nadwyżką w postaci nowych klientów oraz ich zakupów.

Pozycjonowanie stron internetowych

Dotarcie do grupy docelowej

Docieramy dokładnie do naszej grupy docelowej. Pozycjonowanie sprawia, że trafiamy do osób, które szukają informacji na temat naszego produktu, natomiast Google Ads umożliwia również skonstruowanie precyzyjnego targetu.

Wzrost widoczności

Działania oparte na mediach społecznościowych to nie wszystko. Pozycjonowanie i Google Ads to jedne z najlepszych i najskuteczniejszych metod promocji Twojego produktu. Dzięki nim stajesz się obecny w Google, czyli najpopularniejszej stronie www świata.

O nas

Agencja SEO Asano

Jak wygląda współpraca z nami?

Rozpoczynamy naszą współpracę od ustalenia jasnych celów marketingowych. Na uwypukleniu jakich słów kluczowych zależy nam najbardziej? Kto jest naszą największą konkurencją? Jakie są nasze oczekiwania względem reklam w Google Ads – czy zależy nam na wpłynięciu na świadomość marki czy na zwiększeniu liczby konwersji? Następnie przystępujemy do ustawienia prawidłowego SEO na Twojej stronie internetowej, pozostając z Tobą w stałym kontakcie, aby poprawić treść w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

Następnie przystępujemy do pozycjonowania Twojej witryny na sprawdzonych wcześniej stronach branżowych. Przy linkowaniu stosujemy wyłącznie strony o wysokiej jakości, które zapewniają największy wzrost w wynikach wyszukiwania. Tworzymy także kampanie Google Ads według potrzeb firmy oraz najlepszych słów kluczowych, które realnie wpłyną na liczbę kliknięć użytkowników. Ustalamy grupę docelową, czas wyświetlania reklam, najkorzystniejszy sposób budżetowania. Następnie optymalizujemy reklamy Google, tak aby uzyskać dla Ciebie jak najwięcej kliknięć, jak najmniejszym kosztem.

O nas